Home |  Sitemap |  Contact


Wenst u een persoonlijk reisadvies van Cruise Factory?

Bel ons...
088-01 01 100 lokaal tarief

8 dagen Treasures of the Mediterranean

vanaf € 746,-
Vertrekhaven: Palma de Mallorca

Reiscode: ATC111023
Onderstaande beschrijving geldt voor de periode: Zomer 2012



THOMSON DREAM - THOMSON CRUISES

Vertrek vanuit Palma de Mallorca op: 19 mei, 16 en 30 juni, 28 juli, 11 augustus en 8 september 2012



Thomson Cruises
De driesterren schepen van Thomson Holidays bieden u een gevarieerde vakantie en interessante vaarroutes. De sfeer is ontspannen en de verzorging is uitstekend.
In de zomermaanden cruisen de schepen van Thomson Cruises in het westelijke gedeelte van de Middellandse Zee en in de wintermaanden wordt gevaren vanaf de Canarische eilanden. 

8 dagen Treasures of the Mediterranean
Mallorca...Europees paradijs. Een eiland dat openstaat voor de wereld ter ontspanning en vertier. Mallorca is het grootste eiland van de Balearen, met een oppervlakte van 2.667 vierkante kilometer. De natuur van Mallorca is fraai, zowel in de bergen als aan de kust. In de bergketen van Tramuntana bevindt zich de hoogste top, de Puig Major (3.650 meter). De 550 kilometer lange kust vormt de belangrijkste attractie van Mallorca. Inhammen en stranden wedijveren met elkaar in bekoorlijkheid. De hoofdstad Palma de Mallorca is bekend om de kathedraal La Seu, die uit de 13de eeuw dateert en tot de fraaiste kathedralen van Spanje wordt gerekend en om de grote jachthaven. In het hart van het winkelgebied van Palma ligt de Plaza Mayor en hier is de Spaanse sfeer goed te proeven. De Plaza Mayor wordt omzoomd door gezellige terrasjes en wordt bevolkt door veel straatartiesten.

Olbia is een Italiaans kuststadje gelegen op het noordoostelijke puntje van de Golf van Olbia op Sardinië. Eén van de mooste bezienswaardigheden van Olbia is het spoorwegstation met het pittoreske kerkje San Simplicio. Deze constructie is gebouwd in de 11de eeuw en bevat een sarcofaag en een interessante collectie Romeinse inscripties. De stad heeft een historisch centrum en andere bezienswaardigheden zijn de kerk van Sint-Paolo en de ruïnes met de Romeinse thermen, de ommuurde verdediging van de stad en Pozzo Sacro di Sa Testa, een heilige Bron die gelegen is aan de rand van een panoramische weg die leidt naar de Golf Aranci.
Napels, berucht en geroemd, maar in ieder geval de moeite meer dan waard. Natuurlijk voor het Archeologisch museum en haar stukken uit Pompeï en omgeving, maar ook de kastelen aan de boulevard en natuurlijk de pizza, de stad is de bakermat van deze lekkernij.

Weinig steden in de wereld hebben zo’n faam als de Italiaanse hoofdstad Rome. Ruim 2750 jaar oud is overal in de stad wel iets van alle tijden terug te vinden. En natuurlijk, wie heeft er niet gehoord van het Forum, het Colosseum, de Spaanse Trappen, Trevi Fontein of de Sint Pieter. Elk deel is een reis waard, maar hier vindt u alles tezamen op loopafstand. Maar misschien is het wel het leukst gewoon door de straten van de stad te slenteren en zomaar op een fresco boven de deur of een ingemetselde antieke pilaar te stuiten.

Vllefranche is de aanleghaven voor een bezoek aan Nice. Schitterend gelegen aan de baai Des Anges geniet Nice een rijke historie die de stad extra allure geeft. In het barokke stadscentrum is het een doolhof van steegjes en pleintjes waaraan pastelkleurige huizen met Provençaalse winkeltjes liggen. Cafés en restaurants met terrassen zijn er in overvloed en de lekkere geuren die naar buiten waaieren nodigen uit deel te nemen aan dit culinair festijn. Cultuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen aan vele historische monumenten en musea boordevol kunstschatten. Veel strandvertier is er ook en ’s avonds kan men heerlijk flaneren over de chique Promenade des Anglais. Nice vormt tevens een uitstekende uitvalsbasis voor een bezoek aan Montecarlo en Monaco.

Palamos ligt aan de Costa Brava en is een heerlijke vakantiebestemming. Deze plaats heeft maar liefst twee havens. In de ene haven kunt u dagelijks heerlijke verse vis kopen en in de andere haven kunt u de mooiste schepen en jachten bewonderen. U vindt in en nabij Palamos prachtige stranden en baaien waarvan sommige baaitjes alleen met een bootje bereikbaar zijn. In het centrum van Palamos vindt u vele winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. De Santa Eugenia Villarroma kerk is zeker een bezoek waard. 

Vaarschema:
Dag Bestemming   Aankomst Vertrek
Dag 1 Palma de Mallorca, Spanje   23.00
Dag 2 Dag op zee    
Dag 3 Olbia (Sardinië), Italië 08.00 17.00
Dag 4 Napels, Italië 08.00 18.00
Dag 5 Rome, Italië   07.00 18.30
Dag 6 Villefranche, Frankrijk 09.00 18.00
Dag 7 Palamos, Spanje  09.00 18.00
Dag 8 Palma de Mallorca, Spanje 06.00  

Prijs 2 persoons binnenhut vanaf € 746,- per persoon
(inclusief havengelden, fooien en overige heffingen) 

De rederijen werken met dagprijzen:

  • Dit betekent dat de juiste cruise prijs op het moment van aanvraag aan u doorgegeven wordt.
  • Deze prijs kan zowel lager als hoger zijn dan bovengenoemde vanaf prijs.
Bookmark and Share
Maak uw reis persoonlijk
Al onze reizen kunnen aan uw wensen worden aangepast.